- ARCTIC

Цена
€139 91 / 273 64 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Arctic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACPCC00017A
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 420 mm - Отстрани360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани420 mm - Отгоре360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x P14 Pro ARGB ReverseRear: 2 x P12 Pro ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmRear: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 171 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 482 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Enables vertical GPU installation with a 160 mm PCIe Gen 4 riser cableFive pre-installed fansCompatibility for 120 or 140 mm FansSupports Two 420 mm RadiatorsMagnetic Mesh FiltersFlexible Mounting for Up to Six DrivesIncludes Accessory Box3D Cable Pass-Throughs for Improved AestheticsClean Cable Management
РАЗМЕРИ: 529 x 231 x 529 mm
ТЕГЛО: 15.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000492
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACPCC00017A
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 420 mm - Отстрани360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани420 mm - Отгоре360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x P14 Pro ARGB ReverseRear: 2 x P12 Pro ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmRear: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 171 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 482 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Enables vertical GPU installation with a 160 mm PCIe Gen 4 riser cableFive pre-installed fansCompatibility for 120 or 140 mm FansSupports Two 420 mm RadiatorsMagnetic Mesh FiltersFlexible Mounting for Up to Six DrivesIncludes Accessory Box3D Cable Pass-Throughs for Improved AestheticsClean Cable Management
РАЗМЕРИ: 529 x 231 x 529 mm
ТЕГЛО: 15.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000492
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
ПРОИЗВОДИТЕЛ: Arctic
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACPCC00017A
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 420 mm - Отстрани360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани420 mm - Отгоре360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x P14 Pro ARGB ReverseRear: 2 x P12 Pro ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmRear: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 171 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 482 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Enables vertical GPU installation with a 160 mm PCIe Gen 4 riser cableFive pre-installed fansCompatibility for 120 or 140 mm FansSupports Two 420 mm RadiatorsMagnetic Mesh FiltersFlexible Mounting for Up to Six DrivesIncludes Accessory Box3D Cable Pass-Throughs for Improved AestheticsClean Cable Management
РАЗМЕРИ: 529 x 231 x 529 mm
ТЕГЛО: 15.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000492
КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯ: ACPCC00017A
ФОРМАТ: EATXATXmATXMini-ITX
ФОРМ ФАКТОР: Middle Tower
РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК: Долу
ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ: 420 mm - Отстрани360 mm - Отстрани280 mm - Отстрани240 mm - Отстрани120 mm - Отстрани420 mm - Отгоре360 mm - Отгоре280 mm - Отгоре240 mm - Отгоре120 mm - Отгоре
RGB: AddressableДа
ПРОЗРАЧЕН СТРАНИЧЕН КАПАК: Tempered glassДа
ИНТЕРФЕЙС: 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C2 x USB 3.0HD Audio x 1
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ: 5
ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Side: 3 x P14 Pro ARGB ReverseRear: 2 x P12 Pro ARGB
ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ: Top: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmSide: 3 x 120 mm / 3 x 140 mmRear: 2 x 120 mm
БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА: 2
БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА: 4
РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ: 7
МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ: 171 mm
МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА: 482 mm
ЦВЯТ: Бял
ДОПЪЛНИТЕЛНИ: Enables vertical GPU installation with a 160 mm PCIe Gen 4 riser cableFive pre-installed fansCompatibility for 120 or 140 mm FansSupports Two 420 mm RadiatorsMagnetic Mesh FiltersFlexible Mounting for Up to Six DrivesIncludes Accessory Box3D Cable Pass-Throughs for Improved AestheticsClean Cable Management
РАЗМЕРИ: 529 x 231 x 529 mm
ТЕГЛО: 15.4 kg
ГАРАНЦИЯ: 72 месеца
БАРКОД EAN-13: 4895265000492
Данни, подадени от официалния вносител за България.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| ФОРМАТ | Mini-ITX |
| ФОРМАТ | mATX |
| ФОРМАТ | ATX |
| ФОРМАТ | EATX |
| ФОРМ ФАКТОР | Middle Tower |
| РАЗПОЛОЖЕНИЕ ЗАХРАНВАЩ БЛОК | Долу |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 120 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 240 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 360 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отгоре |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 280 mm - Отстрани |
| ПОДДРЪЖКА НА ВОДНО ОХЛАЖДАНЕ | 420 mm - Отстрани |
| RGB | Да |
| RGB | Addressable |
| Прозрачен страничен капак | Да |
| Прозрачен страничен капак | Tempered glass |
| ИНТЕРФЕЙС | HD Audio x 1 |
| ИНТЕРФЕЙС | 2 x USB 3.0 |
| ИНТЕРФЕЙС | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ БРОЙ | 5 |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 2 x P12 Pro ARGB |
| ВКЛЮЧЕНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x P14 Pro ARGB Reverse |
| БРОЙ 3.5" ГНЕЗДА | 2 |
| БРОЙ 2.5" SSD ГНЕЗДА | 4 |
| РАЗШИРИТЕЛНИ СЛОТОВЕ | 7 |
| МАКС. РАЗМЕР ОХЛАДИТЕЛ | 171 mm |
| МАКС. РАЗМЕР ВИДЕОКАРТА | 482 mm |
| ЦВЯТ | Бял |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | 3D Cable Pass-Throughs for Improved Aesthetics |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Clean Cable Management |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Compatibility for 120 or 140 mm Fans |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Five pre-installed fans |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Flexible Mounting for Up to Six Drives |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Includes Accessory Box |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Magnetic Mesh Filters |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Supports Two 420 mm Radiators |
| ДОПЪЛНИТЕЛНИ | Enables vertical GPU installation with a 160 mm PCIe Gen 4 riser cable |
| РАЗМЕРИ | 529 x 231 x 529 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Rear: 2 x 120 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Side: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm |
| ОПЦИОНАЛНИ ВЕНТИЛАТОРИ | Top: 3 x 120 mm / 3 x 140 mm |
| ТЕГЛО | 15.4 kg |
| Тегло | 16.80кг |
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Страничен панел | Закалено стъкло |
| Цвят | Бял |
| Максимална дължина на GPU (mm) | 390 |
| Максимална височина на CPU охладител (mm) | 180 |
| Включени вентилатори (count) | 5 |
| Предни USB портове | USB 3.0 x 2, USB 2.0 x 1 |
| Форм фактор на захранване | ATX |
| 2.5" слотове за дискове (count) | 4 |
| 3.5" слотове за дискове (count) | 2 |
| Поддръжка на радиатор | Отпред: 360мм, Отгоре: 240мм, Отзад: 120мм |
| RGB подсветка | Да |
| Тегло (kg) | 12.5 |
| Тегло | 16.80кг |
Arctic Xtender VG (Бял) E-ATX кутия с PCIe Gen 4 райзер и 5 A-RGB вентилатора
Насладете се на отличен въздушен поток и зашеметяваща естетика с Arctic Xtender VG в бяло. Тази E-ATX кутия включва предварително инсталиран PCIe Gen 4 райзер за вертикално поставяне на GPU и пет адресируеми RGB вентилатора за ярко осветление.
Ключови Предимства
- Включен PCIe Gen 4 Райзер — Поддържа модерни графични карти с пълна честотна лента за вертикален дисплей.
- 5 Предварително Инсталирани A-RGB Вентилатора — Охлаждане направо от кутията с персонализирано осветление чрез синхронизация с дънната платка.
- E-ATX Съвместимост — Просторен интериор побира най-големите дънни платки и компоненти.
- Бял Цвят — Чист, модерен вид, който се отличава във всяка конфигурация.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип кутия | Full Tower |
| Поддържани форм фактори на дънна платка | E-ATX, ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Цвят | Бял |
| Включени вентилатори | 5 x 120mm A-RGB |
| RGB подсветка | Да (Адресируем RGB) |
Какво има в кутията
- Arctic Xtender VG Бяла кутия
- PCIe Gen 4 Райзер кабел
- 5 x 120mm A-RGB вентилатора (предварително инсталирани)
- Комплект аксесоари
- Ръководство за потребителя
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.













